Elli DeMarco: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 203: Line 203:
|2<sup>nd</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Advanced Miss Teen Starpower<br />Discovery Spotlight  
|2<sup>nd</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Advanced Miss Teen Starpower<br />Discovery Spotlight  
|-
|-
| rowspan="10" |2021
| rowspan="8" |2021
| rowspan="2" |God Rebukes Eve
| rowspan="2" |God Rebukes Eve
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
Line 212: Line 212:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |September
| rowspan="3" |September
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|KAR (Boardman)
|
|-
|Rainbow (Detroit)
|Rainbow (Detroit)
|
|
Line 226: Line 223:
|Advanced Miss Teen Starpower<br />WDP Scholarship
|Advanced Miss Teen Starpower<br />WDP Scholarship
|-
|-
| rowspan="4" |I'll Stay
| rowspan="3" |I'll Stay
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
|KAR (Boardman)
|
|-
|Rainbow (Detroit)
|Rainbow (Detroit)
|
|
Line 285: Line 279:
|Starpower (Lancaster)
|Starpower (Lancaster)
|
|
|-
|2023
|Unknown
|Contemporary
|Revel (Pittsburgh)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|}
|}