Isabella Tagle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Solos=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#E8CFE8;" |Year | |||
! style="background:#E8CFE8;" |Dance Name | |||
! style="background:#E8CFE8;" |Dance Style | |||
! style="background:#E8CFE8;" |Other Dancers | |||
! style="background:#E8CFE8;" |Competition | |||
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | |||
|- | |- | ||
| | | | ||