Elle Tosh: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Shake Your Groove Thing | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Sophie Tosh]] | ||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|Showstopper (Madison) | |Showstopper (Madison) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | ||
| Line 267: | Line 270: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Yellow Polka Dot Bikini | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Sophie Tosh]]<br />Alana Strehl | ||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|Showstopper (Madison) | |Showstopper (Madison) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | ||