Sophie Tosh: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 147: Line 147:
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Gold
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Gold
|-
|-
| rowspan="2" |2019
| rowspan="4" |2019
| rowspan="2" |Pound Sterling
| rowspan="2" |Pound Sterling
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 156: Line 156:
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge
|-
| rowspan="2" |Werewolf
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Christa Smutek
|24/7 (Chicago)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|unknown scoring
|-
|-
| rowspan="2" |2020
| rowspan="2" |2020