Morgan Anderson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2013
|
|
|
|KAR (Minneapolis)
|?<sup>?</sup> in ?<br />?<sup>?</sup> ?
|-
|-
| rowspan="2" |2014
| rowspan="2" |2014
Line 19: Line 26:
|?<sup>?</sup> in ?<br />?<sup>?</sup> ?
|?<sup>?</sup> in ?<br />?<sup>?</sup> ?
|-
|-
|StarQuest (Minneapolis)
|In10sity (Minneapolis)
|?<sup>?</sup> in ?
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
| rowspan="2" |2015
| rowspan="4" |2015
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|KAR (Minneapolis)
|?<sup>?</sup> in ?
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
Line 32: Line 42:
|?<sup>?</sup> in ?
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
| rowspan="4" |2016
|In10sity (Minneapolis)
| rowspan="4" |
|?<sup>?</sup> in ?
| rowspan="4" |
|-
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |2016
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)
|
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|
|?<sup>?</sup> in ?
|-
|-
| rowspan="5" |2017
|In10sity (Minneapolis)
| rowspan="2" |
|?<sup>?</sup> in ?
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|JUMP (Minneapolis)
|
|-
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
Line 70: Line 77:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2018
| rowspan="5" |2018
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-
|
|
|
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
Line 104: Line 96:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2019
| rowspan="4" |2019
|
|
|
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|
|
|
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
Line 132: Line 112:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2020
| rowspan="5" |2020
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
Line 149: Line 129:
|- style="text-align: center;"  
|- style="text-align: center;"  
|Radix (Minneapolis)
|Radix (Minneapolis)
|
|-
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|KAR (Minneapolis)
|
|-
|KAR Virtual Nationals
|
|-
|JUMP (Minneapolis)
|
|
|-
|-
Line 232: Line 200:
|Money
|Money
|Musical Theater
|Musical Theater
|Morgan Anderson<br />Addison Berling<br />Sophia Blashack<br />Sophia Cornwell<br />Ihuoma Edwards<br />Joy Lynn Erlandson<br />Mika Garves<br />Payton Hernandez<br />Meredith Hughes<br />Brooke Jacobson<br />Grace Lee<br />Jadyn Mahaffey<br />Ava Prigge<br />Lillian Schreier<br />Kyla Thordson<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez<br />Skylar Wishcop<br />Audrey Wrobel
|[[Charlie Weber]]<br />Addison Berling<br />Sophia Blashack<br />Sophia Cornwell<br />Ihuoma Edwards<br />Joy Lynn Erlandson<br />Mika Garves<br />Payton Hernandez<br />Meredith Hughes<br />Brooke Jacobson<br />Grace Lee<br />Jadyn Mahaffey<br />Ava Prigge<br />Lillian Schreier<br />Kyla Thordson<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez<br />Skylar Wishcop<br />Audrey Wrobel
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Junior Lines
|3<sup>rd</sup> in Junior Lines