Morgan Anderson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2013 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|?<sup>?</sup> in ?<br />?<sup>?</sup> ? | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2014 | | rowspan="2" |2014 | ||
| Line 19: | Line 26: | ||
|?<sup>?</sup> in ?<br />?<sup>?</sup> ? | |?<sup>?</sup> in ?<br />?<sup>?</sup> ? | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity (Minneapolis) | ||
|?<sup>?</sup> in ? | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|?<sup>?</sup> in ? | |||
|- | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|?<sup>?</sup> in ? | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
| Line 32: | Line 42: | ||
|?<sup>?</sup> in ? | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |In10sity (Minneapolis) | ||
| rowspan=" | |?<sup>?</sup> in ? | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2016 | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
| | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
| | |?<sup>?</sup> in ? | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity (Minneapolis) | ||
|?<sup>?</sup> in ? | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2017 | |||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| Line 70: | Line 77: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2018 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| Line 104: | Line 96: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2019 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| Line 132: | Line 112: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2020 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| Line 149: | Line 129: | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|Radix (Minneapolis) | |Radix (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 232: | Line 200: | ||
|Money | |Money | ||
|Musical Theater | |Musical Theater | ||
| | |[[Charlie Weber]]<br />Addison Berling<br />Sophia Blashack<br />Sophia Cornwell<br />Ihuoma Edwards<br />Joy Lynn Erlandson<br />Mika Garves<br />Payton Hernandez<br />Meredith Hughes<br />Brooke Jacobson<br />Grace Lee<br />Jadyn Mahaffey<br />Ava Prigge<br />Lillian Schreier<br />Kyla Thordson<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez<br />Skylar Wishcop<br />Audrey Wrobel | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Lines | |3<sup>rd</sup> in Junior Lines | ||