Josie Lutz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 467: Line 467:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="18" |2018
| rowspan="21" |2018
| rowspan="3" |Pedestal
| rowspan="3" |Pedestal
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Open
Line 500: Line 500:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
| rowspan="3"|Feel it Still
| rowspan="3"|Open
| rowspan="3"|Axel Admunson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Colin Benning<br />Noelle Bjork<br />Alden Bossaker-Kass<br />Reggie Broberg<br />Dominick Burkhardt<br />Colton Burkhardt-Bixby<br />[[Bennet Espinda Banick]]<br />Ty Feldewerd<br />[[Sara Gutz]]<br />Adrian Hamlin<br />Aiden Hamlin<br />Maya Hintermeister<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Benjamin King<br />[[Maris Lapointe]]<br />Calvin Leciejewski<br />Kendall Lewis<br />[[Josie Lutz]]<br />Daniel Meaney<br />Ramsey Morrell<br />Lola Neely<br />Maria Neely<br />Juan Pacheco<br />Isaiah Peterson<br />Max Prokop<br />[[Keira Redpath]]<br />Ashley Sandquist<br />Degie Setnes<br />Olivia Shelton<br />Avery Simmons<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|4<sup>th</sup> in Teen Lines
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|did not place
|-
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)