Regan Gerena: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 207: Line 207:
|Junior Female Best Dancer
|Junior Female Best Dancer
|-
|-
|rowspan="9" |2025
|rowspan="6" |2025
|rowspan="6" |In The Background  
|rowspan="2" |In The Background  
|rowspan="6" |Contemporary
|rowspan="2" |Contemporary
|rowspan="6" |Mandy Korpinen<br />& Elizabeth Petrin
|rowspan="2" |Mandy Korpinen<br />& Elizabeth Petrin
|Radix Provo 2025
|Radix Provo 2025
|9<sup>th</sup> in Teen Contemporary solos <br />
|9<sup>th</sup> in Teen Contemporary solos <br />
Line 220: Line 220:
|Closing Show
|Closing Show
|-
|-
|rowspan="6" |Blues Run The Game
|rowspan="2" |Blues Run The Game
|rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|rowspan="6" |Lucy Vallely
| rowspan="2" |Lucy Vallely
|Jump (Orlando)
|Jump (Orlando)
|Closing Show
|Closing Show
|-
|NYCDA (Las Vegas)
|NYCDA (Las Vegas)
|13<sup>th</sup> in Teen solos <br />
|13<sup>th</sup> in Teen solos <br />
Line 235: Line 234:
|Performance as JFBD
|Performance as JFBD
|-  
|-  
| rowspan="6" |World On A String
| rowspan="2" |World On A String
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="6" |[[Molly Long]]
| rowspan="2" |Molly Long
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|Performance as Junior Female Best Dancer
|Performance as Junior Female Best Dancer