Isabella Kouznetsova: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 191: | Line 191: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2018 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Solanna Ortiz<br />Alyssa Saenz<br />Kyra Winsberg<br />Keira Breller<br />[[Diana Kouznetsova]]<br />[[Isabella Kouznetsova]]<br />Avery McCuistion | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Solanna Ortiz<br />Alyssa Saenz<br />[[Liv Schmidt]]<br />Kyra Winsberg<br />Leila Yu<br />Dalia Zidan<br />Caleya Agnew<br />Keira Breller<br />Zella Ha<br />Ashlyn Jones<br />Leyou Kidane<br />[[Diana Kouznetsova]]<br />[[Isabella Kouznetsova]]<br />Kalliope Lindstrom<br />Avery McCuistion<br />Marisa Melgoza | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Gianna Garcia<br />Ashlyn Jones<br />Kalliope Lindstrom<br />Caleya Agnew<br />Grace Howerton<br />Adalyn Hussey<br />[[Liv Schmidt]]<br />Kendall Owen<br />[[Diana Kouznetsova]]<br />[[Isabella Kouznetsova]]<br />[[Alyssa Saenz]]<br />Makenna Farrell<br />Marisa Melgoza<br />Madison Romero<br />Leila Yu<br />Avery McCuistion<br />Kyra Winsberg<br />Zella Ha<br />Launa Shahrestani<br />Brooklyn Toney<br />Reanne DeLaTorre<br />Dalia Zidan<br />Leyou Kidane<br />Taylor Erazo<br />Lexie Cavanaugh | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2019 | |||
| | |||
| | |||
|Leighton Cook<br />Makena Farrell<br />Zella Ha<br />[[Diana Kouznetsova]]<br />[[Isabella Kouznetsova]]<br />Kalliope Lindstrom<br />[[Liv Schmidt]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Caleya Agnew<br />Leighton Cook<br />Makena Farrell<br />Zella Ha<br />Ashlyn Jones<br />Leyou Kidane<br />[[Diana Kouznetsova]]<br />[[Isabella Kouznetsova]]<br />Kalliope Lindstrom<br />Avery McCuistion<br />Madison Romero<br />Alyssa Saenz<br />[[Liv Schmidt]]<br />Kyra Winsberg | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
| | | | ||
| | | | ||