Isabella Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 124: Line 124:
|5<sup>th</sup> in Mini Solos
|5<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="6" |2022
| rowspan="5" |I Gotcha
| rowspan="6" |I Gotcha
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |[[Molly Long]]
| rowspan="6" |[[Molly Long]]
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer
|-
|24/7 (Long Beach)
|Weekend Warrior
|-
|-
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)