Isabella Kouznetsova: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 124: | Line 124: | ||
|5<sup>th</sup> in Mini Solos | |5<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |I Gotcha | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |[[Molly Long]] | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer | |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer | ||
|- | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
|Weekend Warrior | |||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||