Isabella Kouznetsova: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 226: | Line 226: | ||
|24/7 (Long Beach) | |24/7 (Long Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Sibling Rivalry | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Diana Kouznetsova]] | |||
|Revive (San Diego) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | |||
|- | |||
|YAGP (Los Angeles) | |||
| | |||
|- | |||
|YAGP (San Diego) | |||
| | |||
|} | |} | ||