Isabella Kouznetsova: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 176: | Line 176: | ||
|Top Mini Soloist | |Top Mini Soloist | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2023 | ||
| rowspan="2" |Antigravity | | rowspan="2" |Antigravity | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 186: | Line 186: | ||
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos | |1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Bowl of Cherries | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Molly Long]] | ||
|24/7 (Anaheim) | |24/7 (Anaheim) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Glendale) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos|- | |||
|NUVO (Anaheim) | |NUVO (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||