Isabella Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 20: Line 20:


==Dances==
==Dances==
===Solos===
===Solos 2===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; text-align:center; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; text-align:center; font-size:90%;"
|-
|-
Line 193: Line 193:
|-
|-
|24/7 (Glendale)
|24/7 (Glendale)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos|-
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|NUVO (Anaheim)
|NUVO (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos