Isabella Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 176: Line 176:
|Top Mini Soloist
|Top Mini Soloist
|-
|-
| rowspan="7" |2023
| rowspan="10" |2023
| rowspan="2" |Antigravity
| rowspan="2" |Antigravity
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 186: Line 186:
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|-
|-
| rowspan="5" |Bowl of Cherries
| rowspan="6" |Bowl of Cherries
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |[[Molly Long]]
| rowspan="6" |[[Molly Long]]
|24/7 (Anaheim)
|24/7 (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 203: Line 203:
|Adrenaline (Los Angeles)
|Adrenaline (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|Ultra Dance (Ontario)
|
|-
| rowspan="2" |Culimnation
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |
|NUVO (Glendale)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Ultra Dance (Ontario)
|
|}
|}