Diana Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 33: Line 33:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|
|Best Costume
|-
|-
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
Line 46: Line 46:
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|
|3<sup>rd</sup> in Petite Diamond Solos
|-
|-
|Showbiz Nationals
|Showbiz Nationals
Line 53: Line 53:
| rowspan="5" |2020
| rowspan="5" |2020
| rowspan="5" |Uptown Girl
| rowspan="5" |Uptown Girl
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |[[Molly Long]]
|24/7 (Anaheim)
|24/7 (Anaheim)
|
|
Line 77: Line 77:
|Elite Miss Junior Dance
|Elite Miss Junior Dance
|-
|-
|
|24/7
|
|
|-
|-
|
|Radix
|
|
|-
|-
|
|Jump
|
|
|-
|-
|
|NUVO
|
|
|-
|-
|
|The Dance Awards
|
|
|-
|-
Line 98: Line 98:
|
|
|-
|-
|
|24/7
|
|
|-
|-
|
|Radix
|
|
|-
|-
|
|Jump
|
|
|-
|-
|
|NUVO
|
|
|-
|-
|
|The Dance Awards
|
|
|}
|}
Line 166: Line 166:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2018
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
| rowspan="3" |2019
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|