Category:Stallings Sisters: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 128: Line 128:
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |[[Audriana Nier]]
| rowspan="5" |[[Audriana Nier]]
|KAR (Baltimore)
|KAR (Baltimore)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1345/act/265/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Chapstick]</ref>
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Duets/Trios
|-
|-
Line 147: Line 147:
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |[[Audriana Nier]]
| rowspan="3" |[[Audriana Nier]]
|KAR (Woodbridge)
|KAR (Woodbridge)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1518/act/90/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Call Me Mother]<ref>
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Duets/Trios<br />KAR Convention Scholarship
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Duets/Trios<br />KAR Convention Scholarship
|-
|-
Line 156: Line 156:
|did not place
|did not place
|-
|-
|2023
| rowspan="3" |2023
|Telephone
| rowspan="3" |Telephone
|Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|[[Audriana Nier]]
| rowspan="3" |[[Audriana Nier]]
|KAR (Woodbridge)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1609/act/362/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Telephone]<ref>
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-
|StarQuest (Lancaster I)
|StarQuest (Lancaster I)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios