Scarlett Manzel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="2" |2022
| rowspan="3" |Home
| rowspan="2" |Home
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
|24/7 (Chicago)
|
|-
|Jump (Minneapolis)
|Jump (Minneapolis)
|
|Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|-
|-
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)