Scarlett Manzel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="3" |2021-2
| rowspan="2" |Home
| rowspan="3" |Home
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Jump (Minneapolis)
|Jump (Minneapolis)
|Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
Line 21: Line 21:
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|}
|}