Jazmine Raine Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 335: | Line 335: | ||
|Chantel Aguirre | |Chantel Aguirre | ||
|1<sup>st</sup> Place | |1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Ville Morose | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Jump (Portland) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||