Jazmine Raine Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 456: | Line 456: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
|Time | | rowspan="2" |Time | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|[[Violet Werner]] | | rowspan="2" |[[Violet Werner]] | ||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |Hall of Fame (Worchester) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|One Sec | | rowspan="2" |One Sec | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Taelyn Albrecht | | rowspan="2" |Taelyn Albrecht | ||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Duets/Trios | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |Hall of Fame (Worchester) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Senior Duets/Trios | ||