Breez Carver: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 655: | Line 655: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | |2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2020 | ||
| | |Dream | ||
| | |Contemporary | ||
|Alexis Kinney<br />Elizabeth Duckworth<br />Mikell Anderson<br />Presley Baird | |Alexis Kinney<br />Elizabeth Duckworth<br />Mikell Anderson<br />Presley Baird | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Missy Girls | ||
| | |Hip Hop | ||
|Addison Thomas<br />Alexis Kinney<br />Brooklyn Van Ausdall<br />Iyana Schumann<br />Quiroz Valerie<br />Tori Powitz | |Addison Thomas<br />Alexis Kinney<br />Brooklyn Van Ausdall<br />Iyana Schumann<br />Quiroz Valerie<br />Tori Powitz | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Mamma's Place | |||
|Jazz | |||
|Alexis Kinney<br />Isabella Gorecki<br />Iyana Schuman<br />Natalia Golebiewska<br />Natalie Reber<br />Tori Powitz | |||
|TOP (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Dancing in the Dark | |||
|Modern | |||
|Alexis Kinney<br />Isabella Gorecki<br />Natalia Golebiewska<br />Natalie Reber<br />Tori Powitz | |||
|TOP (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|Alexis Kinney<br /> | |- | ||
|Le Jazz Hot | |||
|Musical Theatre | |||
|Addison Thomas<br />Alexis Kinney<br />Brooklyn Van Ausdall<br />Isabella Gorecki<br />Natalie Reber<br />Quiroz Valerie<br />Shylah Osborn | |||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Dem Beats | |||
|Open | |||
|Alexis Kinney<br />Elle Del Valle<br />Isabella Gorecki<br />Natalia Golebiewska<br />Natalie Reber<br />Peyton Johnson<br />Quiroz Valerie<br />Tori Powitz | |||
|TOP (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Fade | |||
|Jazz | |||
| | | | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Cry | |||
|Lyrical | |||
| | | | ||
|TOP (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Take Me Home | |||
|Open | |||
| | | | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Brazil | |||
|Open | |||
| | | | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||