Allie Meixner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chloemaddiequeens7
Line 168: Line 168:
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios<br />2<sup>nd</sup> Overall
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios<br />2<sup>nd</sup> Overall
|-
|-
|2002
| rowspan="2" |2002
|Two in Springtime
| rowspan="2" |Two in Springtime
|Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
|Koree Kurkowski
| rowspan="2" |Koree Kurkowski
|DEA (Nationals)
|DEA (Nationals)
|1<sup>st</sup> in Young Senior Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Young Senior Duos/Trios
|-
|Rising Star (Youngstown)
|3rd Place 13-Over Duo7trios
|-
|-
| rowspan="3" |2004
| rowspan="3" |2004