Elena Dahms: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 48: Line 48:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="9" |2016
| rowspan="7" |2016
|Medicine
|Medicine
|Open
|Open
Line 70: Line 70:
|Jazz
|Jazz
|Conrad Borges-Moraes<br />[[Lexine Cantoria]]<br />[[Elena Dahms]]<br />[[Jordyn Davis]]<br />Delanee Inman<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]
|Conrad Borges-Moraes<br />[[Lexine Cantoria]]<br />[[Elena Dahms]]<br />[[Jordyn Davis]]<br />Delanee Inman<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|-
|Various Storms And Saints
|Lyrical
|Jessica Amante<br />[[Jordyn Davis]]<br />Cortney Jordan<br />Grace Kunkle<br />Monica Macdonald<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 84: Line 78:
|Hall of Fame (Phoenix)
|Hall of Fame (Phoenix)
|5<sup>th</sup> in Junior American League Large Groups
|5<sup>th</sup> in Junior American League Large Groups
|-
|Mis E
|Jazz
|Naomi Corona<br />Delanee Inman<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Tia Payne<br />Makaya Vanderweerd
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|-
|-
|Time's Up
|Time's Up