Elena Dahms: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 244: | Line 244: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />Julia Gaspari<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Ruthie Reyes | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />Julia Gaspari<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Ruthie Reyes | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />[[Taylor Donahue]]<br />Julia Gaspari<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Alex Nam<br />Olivia Nam | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />Julia Gaspari<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Ruthie Reyes | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Mickenzie Belcher<br />[[Elena Dahms]]<br />Izzy Espinoza<br />Julia Gaspari<br />Colie Heise<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Amaiyah Naulls<br />Ruthie Reyes | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Camryn Carmona<br />[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />Taylor Donahue<br />Julia Gaspari<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Amaiyah Naulls<br />Jade Park<br />Ruthie Reyes<br />Kennedi Sandidge | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Mickenzie Belcher<br />[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />Izzy Espinoza<br />Julia Gaspari<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Amaiyah Naulls<br />Ruthie Reyes<br />Kennedi Sandidge | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Alexis Banuelos<br />Mickenzie Belcher<br />Madison Buck<br />[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />Izzy Espinoza<br />Julia Gaspari<br />Imagine Harrison<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Annalee Macarthur<br />Alex Nam<br />Olivia Nam<br />Ruthie Reyes | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Natalia Carazo<br />Camryn Carmona<br />Adela Carpenter<br />[[Elena Dahms]]<br />Ashley Dejulio<br />[[Taylor Donahue]]<br />[[Skye Filek]]<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Aubrey Martinez<br />Amaiyah Naulls<br />[[Jade Park]]<br />Ella Randolph<br />Marley Rivera<br />Kennedi Sandidge<br />Azaret Tiscareno<br />Mollyna Zuniga | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||