Alyssa Massimiani: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 193: Line 193:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2013
| rowspan="5" |2013
|Shelter
|Shelter
|unknown
|unknown
Line 217: Line 217:
|Showstopper (Pittsburgh)
|Showstopper (Pittsburgh)
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups<br />Crystal Award
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups<br />Crystal Award
|-
|Titanium
|unknown
|[[Rose Crombie|Rosie Crombie]]<br />Riley Majiros<br />Madison Fox<br />Sarah Koenig<br />Sydney Hagmann<br />Shannon Herb<br />Lauren Mastrogiacomo<br />[[Michelle Spang]]<br />[[Madelyne Spang]]<br />Julia Martynuska<br />[[Claire Spisak]]<br />Casey Ferrara<br />Paige Elias<br />[[Isabella Febbraro]]<br />[[Alaina Johnston]]<br />Lauren Herb<br />Jaclyn Elias<br />Chloee Borgialli
|Showstopper (Pittsburgh)
|4<sup>th</sup> in Teen Large Groups<br />Crystal Award
|-
|-
|Come Sail Away
|Come Sail Away