Erika Skulte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum | |2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |2015 | ||
| rowspan="2" |Ms. Jackson | | rowspan="2" |Ms. Jackson | ||
| rowspan="2" |Open | | rowspan="2" |Open | ||
| Line 90: | Line 90: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Double Platinum | |1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Double Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Trouble | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Victoria Ames<br />Hayden Burn<br />Angel Chima-Orji<br />Ellee Groves<br />Isabella Jackson<br />Marina McLean<br />Charlotte Penberthy<br />[[Erika Skulte]]<br />Alexia Slate<br />Lili Williams | ||
|StarQuest (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Double Platinum | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Every Heart | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Victoria Ames<br />Hayden Burn<br />Angel Chima-Orji<br />Ellee Groves<br />Isabella Jackson<br />Marina McLean<br />Charlotte Penberthy<br />Jasmine Schoch<br />[[Erika Skulte]]<br />Alexia Slate<br />Lili Williams | |||
|StarQuest (Woodbridge I) | |StarQuest (Woodbridge I) | ||
| | | | ||