Erika Skulte: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 80: Line 80:
|2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum
|2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum
|-
|-
| rowspan="18" |2015
| rowspan="20" |2015
| rowspan="2" |Ms. Jackson
| rowspan="2" |Ms. Jackson
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Open
Line 90: Line 90:
|1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Double Platinum
|1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Double Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |Grown Woman
| rowspan="2" |Trouble
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Grace Adgate<br />Mollie Kate Barringer<br />Betsy Blackwell<br />Casey Gilson<br />Courtney Poole<br />Avery Ruby<br />Cassidy Schneider<br />Valerie Suryanto<br />[[Erin Thompson]]<br />Bryn Wertz
| rowspan="2" |Victoria Ames<br />Hayden Burn<br />Angel Chima-Orji<br />Ellee Groves<br />Isabella Jackson<br />Marina McLean<br />Charlotte Penberthy<br />[[Erika Skulte]]<br />Alexia Slate<br />Lili Williams
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|4<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Double Platinum
|-
| rowspan="2" |Every Heart
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Victoria Ames<br />Hayden Burn<br />Angel Chima-Orji<br />Ellee Groves<br />Isabella Jackson<br />Marina McLean<br />Charlotte Penberthy<br />Jasmine Schoch<br />[[Erika Skulte]]<br />Alexia Slate<br />Lili Williams
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|