Erika Skulte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |The Vow | | rowspan="4" |The Vow | ||
| Line 122: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Reflection | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Legacy (Woodbridge) | |Legacy (Woodbridge) | ||
|ASH Scholarship | |ASH Scholarship | ||
| Line 139: | Line 139: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Hall of Fame (Woodbridge) | ||
| rowspan=" | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| rowspan="6" |Let Me Go | |||
| rowspan="6" |Open | |||
|Legacy (Woodbridge) | |Legacy (Woodbridge) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />ASH Scholarship | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />ASH Scholarship | ||
| Line 154: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 222: | Line 228: | ||
| rowspan="3" |Jordan Swift | | rowspan="3" |Jordan Swift | ||
|StarQuest (Woodbridge I) | |StarQuest (Woodbridge I) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
| Line 625: | Line 631: | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Baltimore I) | |StarQuest (Baltimore I) | ||
| | |N/A | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
| Line 631: | Line 637: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | |N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |Say It | | rowspan="4" |Say It | ||