Erika Skulte: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 530: Line 530:
|2<sup>nd</sup> in Teen Super Groups
|2<sup>nd</sup> in Teen Super Groups
|-
|-
| rowspan="27" |2017
| rowspan="30" |2017
| rowspan="3" |Tundra
| rowspan="3" |Tundra
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 602: Line 602:
|Hall of Fame (Baltimore)
|Hall of Fame (Baltimore)
|N/A
|N/A
|-
| rowspan="3" |Graffiti
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|8<sup>th</sup> in Teen Large Groups
|-
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|-
|-
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz