Isabella Pinkston: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 199: | Line 199: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2021 | ||
| rowspan="6" |Speaking of the End | | rowspan="6" |Speaking of the End | ||
| rowspan="6" |Contemporary | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| Line 242: | Line 242: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Variation From Raymonda | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Pointe | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
|Jump (Atlanta) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Detroit) | |NUVO (Detroit) | ||
|Teen Female BreakOut Artist | |Teen Female BreakOut Artist | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Showstopper (Nashville) | |Showstopper (Nashville) | ||
| Line 313: | Line 319: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Trying | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Gabby Cox|Gabrielle Cox]]<br />Kenley Campbell | ||
|Jump (Atlanta) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
|NUVO (Detroit) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Nashville) | |Showstopper (Nashville) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||