Kylie Rice: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
|2016 | | rowspan="2" |2016 | ||
|That's Right | |That's Right | ||
|Hip-Hop | |Hip-Hop | ||
| Line 86: | Line 86: | ||
|Spotlight | |Spotlight | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Groups | |1<sup>st</sup> in Teen Groups | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper | |||
| | |||
|} | |} | ||