Addison Middleton: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 8: Line 8:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
!Choreographers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2014
|The Locomotion
|Jazz
|Jenny Glenn
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|-
|
|
|
|
Line 36: Line 41:
|-
|-
|
|
|Material Girl
|Jazz
|Jenny Glenn
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|-
|
|
|
|
Line 53: Line 61:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 59: Line 68:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 65: Line 75:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 71: Line 82:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 77: Line 89:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 83: Line 96:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 89: Line 103:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 95: Line 110:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 101: Line 117:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 107: Line 124:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 113: Line 131:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 119: Line 138:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 125: Line 145:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 131: Line 152:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 137: Line 159:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 143: Line 166:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 149: Line 173:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|