Sienna Hoover: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
!Choreographers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Awards | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 25: | Line 167: | ||
===Videos=== | ===Videos=== | ||
<center><youtube width=" | <center><youtube width="300" height="175">RxO70ShuvO0</youtube></center> | ||
====Videos==== | ====Videos==== | ||
<center><youtube width="400" height="240"> | <center><youtube width="400" height="240">DHNh-A2-HBE</youtube><youtube width="400" height="240">XXf18A2yd40</youtube></center> | ||
==External Links== | ==External Links== | ||
*[https://www.instagram.com/sienna.hoover_dancer/ Instagram] | *[https://www.instagram.com/sienna.hoover_dancer/ Instagram] | ||
*[https://www.youtube.com/channel/UC8lhVKNMOgC7Ds4wTALtp6Q/ YouTube] | *[https://www.youtube.com/channel/UC8lhVKNMOgC7Ds4wTALtp6Q/ YouTube] | ||