Quinn Briscoe: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | |9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2022 | ||
|Cell Block Tango | |Cell Block Tango | ||
|Open | |Open | ||
| Line 169: | Line 169: | ||
|6<sup>th</sup> in Mini Solos | |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Emptiness | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Alex Alba | ||
|24/7 (Long Beach) | |24/7 (Long Beach) | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 179: | Line 179: | ||
|- | |- | ||
|Jump (Anaheim) | |Jump (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||