Quinn Briscoe: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 153: Line 153:
|9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="8" |2022
| rowspan="9" |2022
|Cell Block Tango
|Cell Block Tango
|Open
|Open
Line 169: Line 169:
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="5" |Emptiness
| rowspan="6" |Emptiness
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |Alex Alba
| rowspan="6" |Alex Alba
|24/7 (Long Beach)
|24/7 (Long Beach)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 179: Line 179:
|-
|-
|Jump (Anaheim)
|Jump (Anaheim)
|
|-
|Velocity (Anaheim)
|
|
|-
|-