Addyson Paul: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 111: | Line 111: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2021 | ||
| rowspan="2" |Legs | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Brynne Becker | |||
| rowspan="2" |[[Hayden Calder]]<br />and more | |||
|Spotlight (Redondo Beach 3) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="16" |2022 | |||
| rowspan="4" |I Feel Pretty | | rowspan="4" |I Feel Pretty | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| Line 128: | Line 139: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups | |1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Riot Rhythm | ||
| | | rowspan="2" |Open | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Devyn Robertson]]<br />and more | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Footloose | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Devyn Robertson]]<br />and more | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
| Line 171: | Line 195: | ||
|- | |- | ||
|School Days | |School Days | ||
| | | | ||
| | | | ||