Addyson Paul: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="17" |2022 | ||
| rowspan="4" |I Feel Pretty | | rowspan="4" |I Feel Pretty | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| Line 142: | Line 142: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups | |1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Riot Rhythm | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Sophia Lucia]]<br />Amanda Gardner | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Wavy Hazen]]<br />[[Quinn Briscoe]]<br />[[Devyn Robertson]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Joah Moore]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Radix | |Jump (Anaheim) | ||
| | |did not place | ||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Footloose | | rowspan="2" |Footloose | ||