Addyson Paul: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 125: Line 125:
|
|
|-
|-
| rowspan="16" |2022
| rowspan="17" |2022
| rowspan="4" |I Feel Pretty
| rowspan="4" |I Feel Pretty
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
Line 142: Line 142:
|1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups
|1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups
|-
|-
| rowspan="2" |Riot Rhythm
| rowspan="3" |Riot Rhythm
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |[[Sophia Lucia]]<br />Amanda Gardner
| rowspan="2" |[[Devyn Robertson]]<br />and more
| rowspan="3" |[[Wavy Hazen‎‎]]<br />[[Quinn Briscoe]]<br />[[Devyn Robertson]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Bryn Zimmerman‎‎]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Joah Moore]]
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|did not place
|-
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Jump (Anaheim)
|
|did not place
|-
|Radix (Anaheim)
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
| rowspan="2" |Footloose
| rowspan="2" |Footloose