Addyson Paul: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
Line 143: Line 143:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|2024
| rowspan="2" |2024
|The Garden
|The Garden
|Contemporary
|Contemporary
Line 149: Line 149:
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Glamorous life
|Jazz
|Scott Myrick
|KAR (Riverside)
|1<sup>st</sup> in Junior Elite Solos
|}
|}