Khloe Kwon: Difference between revisions

Line 115: Line 115:
| rowspan="2" |2022
| rowspan="2" |2022
|End of Time
|End of Time
|
|
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)
|10<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer
|10<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer
|- 2021
|2021
|Rule the Streets
|Rule the Streets
|Jazz
|Jazz