Khloe Kwon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 154: | Line 154: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Blow | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Alex Alba<br />Jordan Blais<br />Savanna Kubat | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Everleigh Soutas]] | ||
|KAR Live (Irvine) | |KAR Live (Irvine) | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|Spotlight (Redondo Beach) | |Spotlight (Redondo Beach 3) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Petite Gem Elite Duets/Trios<br />Diamond Award | ||
|- | |||
|Velocity (Reno) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duo/Trio Open | |||
|- | |- | ||
|24/7 (Reno) | |24/7 (Reno) | ||