Khloe Kwon: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 113: Line 113:
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Core Performer
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="4" |2022
|End of Time
|End of Time
|
|
Line 120: Line 120:
|10<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer
|10<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Non-Stop Dancer
|-
|-
|Rule the Streets
| rowspan="3" |Rule the Streets
|Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|Holden Maples
| rowspan="3" |Holden Maples
|KAR (San Gabriel)
|
|-
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|
|-
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
Line 174: Line 180:
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|-
|2022
| rowspan="3" |2022
|The Remix
| rowspan="3" |The Remix
|Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|
| rowspan="3" |
|[[Everleigh Soutas]]
| rowspan="3" |[[Everleigh Soutas]]
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|
|-
|KAR (San Gabriel)
|
|}
|}