Khloe Kwon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 221: | Line 221: | ||
|} | |} | ||
=== | ===Groups=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " | ||
|- | |- | ||
| Line 232: | Line 232: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Shoeless Joe | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Many Dancers | ||
| | |KAR (San Gabriel) | ||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Lines | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||