Khloe Kwon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 142: | Line 142: | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
| rowspan="2" |Shake And Pop | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Ali Pfleger | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Radix (Indianapolis) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||