Kylie Kwon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="12" |2017 | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Summertime | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Jordan Blais | ||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|StarSystems | |||
| | |||
|- | |||
|Spotlight | |||
| | |||
|- | |||
|Move | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |Prima Donna | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
| rowspan="6" |Sasha Dee | |||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
| | | | ||
| Line 58: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2018 | | rowspan="3" |2018 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |One Day | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| Line 70: | Line 91: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ready Dark | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jordan Krinke | ||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|StarSystems (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Move (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Quake | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Jordan Krinke | |||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
| | | | ||
| Line 81: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
|Move (Anaheim) | |Move (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2020 | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |ASMR | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
|Spotlight (San Gabriel) | |Spotlight (San Gabriel) | ||
| Line 100: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2021 | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Unfree | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|KAR Live (Irvine) | |KAR Live (Irvine) | ||
| Line 128: | Line 167: | ||
<center> | <center> | ||
<youtube width="300" height="175">Q986LrPVrzs</youtube><youtube width="300" height="175">7BZskJvJy48</youtube><br /> | <youtube width="300" height="175">Q986LrPVrzs</youtube><youtube width="300" height="175">7BZskJvJy48</youtube><br /> | ||
<youtube width="300" height="175"> | <youtube width="300" height="175">pSnCQcvX8fw</youtube><youtube width="300" height="175">fzpC1GWV3l8</youtube><youtube width="300" height="175">PTusVuaoS0s</youtube><youtube width="300" height="175">a-82Pd-0cu0</youtube><youtube width="300" height="175">ehYj6yELXFs</youtube><youtube width="300" height="175">vNM4YJTcrEI</youtube> | ||
</center> | </center> | ||