Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |2017 | ||
| | |De-Lovely | ||
| | | | ||
|Jordan Blais-Krinke | |||
|Move | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2018 | |||
| rowspan="4" |Woman Up | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" |Sasha De Dayoan | |||
| rowspan="4"|2018 | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"| | |||
|BravO! (San Diego) | |BravO! (San Diego) | ||
|1<sup>st</sup> in Lyrical 8 & Under Solos<br />2<sup>nd</sup> in 8 & Under Solos | |1<sup>st</sup> in Lyrical 8 & Under Solos<br />2<sup>nd</sup> in 8 & Under Solos | ||
| Line 122: | Line 112: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2017 | |||
|Strut | |||
| | |||
|Sasha De Dayoan | |||
|[[Khloe Kwon]] | |||
|Move | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2018 | |2018 | ||
| Line 127: | Line 125: | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Alex Alba | |Alex Alba | ||
|[[ | |[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]] | ||
|Spotlight (Los Angeles) | |Spotlight (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Telephone | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Alex Alba | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]] | ||
|Spotlight (Los Angeles) | |Spotlight (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | ||
|- | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Revel (Long Beach) | |Revel (Long Beach) | ||
| Line 147: | Line 148: | ||
<youtube width="300" height="180">oFQgxk2Bzk0</youtube><youtube width="300" height="180">laGOpJchBJA</youtube><br /> | <youtube width="300" height="180">oFQgxk2Bzk0</youtube><youtube width="300" height="180">laGOpJchBJA</youtube><br /> | ||
<youtube width="300" height="180">vDHIw0etOVY</youtube><youtube width="300" height="180">mcOZGzavqJ0</youtube><br /> | <youtube width="300" height="180">vDHIw0etOVY</youtube><youtube width="300" height="180">mcOZGzavqJ0</youtube><br /> | ||
<youtube width="300" height="180"> | <youtube width="300" height="180">DHiiiqSLlzQ</youtube><youtube width="300" height="180">tnI5CJ1foio</youtube> | ||
</center> | </center> | ||