Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Woman Up | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Sasha De Dayoan | ||
| | |Spotlight (Los Angeles) | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|StarQuest (San Diego) | |StarQuest (San Diego) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Petite Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2019 | |||
| rowspan="3" |Hit Me Up | |||
| rowspan=" | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |Kristine Calder | | rowspan="3" |Kristine Calder | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Elite Starz 6-8 Solos | ||
|- | |- | ||
|Spotlight (Los Angeles) | |Spotlight (Los Angeles) | ||
| Line 47: | Line 41: | ||
|Revel (Long Beach) | |Revel (Long Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2020 | | rowspan="4" |2020 | ||
| Line 138: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Elite Starz 6-8 Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
|Revel (Long Beach) | |Revel (Long Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | ||
|- | |||
|2021 | |||
|Took the Night | |||
| | |||
| | |||
|[[Khloe Kwon]] | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2020-1 | |||
| rowspan="2" |Gimme Dat | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Khloe Kwon]] | |||
|Spotlight (Los Angeles) | |||
| | |||
|- | |||
|Revel | |||
| | |||
|} | |} | ||