Harbor Pitkin: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 107: Line 107:
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="7" |2022
| rowspan="9" |2022
| rowspan="4" |Soap
| rowspan="5" |Soap
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |Jordan Blais-Krinke
| rowspan="5" |Jordan Blais-Krinke
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|High Gold
|High Gold
Line 118: Line 118:
|-
|-
|Rainbow (Redondo Beach)
|Rainbow (Redondo Beach)
|
|-
|Velocity (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 123: Line 126:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Lose My Breath
| rowspan="4" |Lose My Breath
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |Sasha Dee Dayoan
| rowspan="4" |Sasha Dee Dayoan
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|
|-
|Velocity (Anaheim)
|
|
|-
|-