Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 192: | Line 192: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
|Took the Night | | rowspan="3" |Took the Night | ||
| rowspan="3" |Hip Hop | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Khloe Kwon]] | |||
|Countdown | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |10<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duets/Trios | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 223: | Line 229: | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Telephone | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Alex Alba | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]] | ||
|Spotlight (Los Angeles) | |Spotlight (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios | ||
|- | |||
|StarSystems (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||