Joah Moore: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 98: Line 98:
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="6" |2022
|Glam
|Glam
|
|
Line 105: Line 105:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Labyrinth
| rowspan="5" |Labyrinth
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|
|
Line 115: Line 115:
|-
|-
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|
|-
|Hollywood Vibe Nationals
|
|
|-
|-