Joah Moore: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
|Glam | |Glam | ||
| | | | ||
| Line 105: | Line 105: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Labyrinth | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
| | | | ||
| Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||