Kelsie Jacobson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 209: | Line 209: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="3" |2024 | ||
|Juliet | |Juliet | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 215: | Line 215: | ||
|NUVO (Minneapolis) | |NUVO (Minneapolis) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Kissing You | |||
|Lyrical | |||
|Kenzie Symanietz | |||
|NYCDA (Minneapolis) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Withered | |||
|Contemporary | |||
|Kenzie Symanietz | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||