Kaycee Rice/Filmography: Difference between revisions
| Line 239: | Line 239: | ||
|some more | |some more | ||
|<ref>[https://www.facebook.com/NickelodeonAustralia/videos/kid-cudi-performs-at-the-nickelodeon-kids-choice-awards-kca/523695455872550/ Kid Cudi performs at the Nickelodeon Kids Choice Awards | KCA]</ref> | |<ref>[https://www.facebook.com/NickelodeonAustralia/videos/kid-cudi-performs-at-the-nickelodeon-kids-choice-awards-kca/523695455872550/ Kid Cudi performs at the Nickelodeon Kids Choice Awards | KCA]</ref> | ||
|- | |||
|2024 | |||
|''Jimmy Kimmel Live'' | |||
|Jennie Kim | |||
|Background Dancer | |||
| Jade Chynoweth, Audrey Lane-Partlow, Alyssa Santos, Cameryn Hernandez, Maya-Daeja Holley, Kaylar Preite, Christa Albert, Ky Jones and aaliyah | |||
|<ref>[https://www.youtube.com/watch?v=EBLwnSrcj3U Jennie Mantra Jimmy Kimmel Live]</ref> | |||
|} | |} | ||