Category:Kouznetsova Sisters: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 53: Line 53:
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|-
|JUMP (Provo)
|Jump (Provo)
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|Radix (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
|NUVO (Houston)
|NUVO (Houston)
Line 62: Line 65:
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
|Radix (Phoenix)
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |The Blue or Red Pill
| rowspan="5" |Contemporary
|24/7 (Long Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2022
|Radix
| rowspan="3" |The Blue or Red Pill
|
| rowspan="3" |Contemporary
|24/7 (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
|Radix Nationals
|Radix Nationals
|
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios
|-
|-
|Revel (Los Angeles)
|Revel (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Junior Duo/Trios
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios
|-
|NUVO (Salt Lake City)
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="2" |2023
Line 113: Line 119:


====The Blue or Red Pill====
====The Blue or Red Pill====
<center><youtube width="350" height="200">tzYDe_M-eco</youtube><youtube width="350" height="200">7IMBjUAE4yA</youtube><youtube width="350" height="200">_BCGhjbPNP0</youtube><youtube width="350" height="200">Vmv6GmRHhB8</youtube><youtube width="350" height="200">P8UCw794Nfc</youtube><youtube width="350" height="200">Mz1pUHT2kJY</youtube><youtube width="350" height="200">gUMJBOjH1Ic</youtube></center>
<center><youtube width="350" height="200">tzYDe_M-eco</youtube><youtube width="350" height="200">Mz1pUHT2kJY</youtube><youtube width="350" height="200">_BCGhjbPNP0</youtube><youtube width="350" height="200">Vmv6GmRHhB8</youtube><youtube width="350" height="200">P8UCw794Nfc</youtube><youtube width="350" height="200">gUMJBOjH1Ic</youtube></center>


====Sibling Rivalry====
====Sibling Rivalry====