Nia Frazier: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 287: Line 287:
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Getting Away with Murder
| style="text-align: center; " |Getting Away with Murder
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 293: Line 293:
| style="text-align: center; " |Dream NDC (Panorama City)
| style="text-align: center; " |Dream NDC (Panorama City)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos <br> 1<sup>st</sup> in Overall Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos <br> 1<sup>st</sup> in Overall Solos
|-
| style="text-align: center; " |I Need No One
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Fearless (Lawndale)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos <br> 5<sup>th</sup> in Overall Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |No More Pain
| style="text-align: center; " |No More Pain